Vasarnīca, vēlākJudīte Hermane
Vasarnīca, vēlāk
Mans ceļšBiruta Delle
Mans ceļš
Īstais Konfūcijs<br>Domātāja un politiķa dzīveAnpiņa Dzjiņa
Īstais Konfūcijs
Domātāja un politiķa dzīve
reģistrējies, ja vēlies →

(aizmirsi?)
 
Jaunākā grāmata
L. Lapsa, K. Jančevska
Grābeklis
Edvards Lūkass
Jaunais Aukstais karš
cena ar PVN 12 %:
12.00 EUR

(LVL 8.43)
 


   


No angļu valodas tulkojusi Lāsma Grants
Ilgoņa Riņķa
vāka dizains

Ass un satraucošs vēstījums par Krievijas virzību uz autokrātiju pēdējo desmit gadu laikā un Kremļa aizvien agresīvāko politiku, kas apdraud Eiropu, Ameriku un pasauli.

Krievijai parādot savu īsto dabu, grāmatā „Jaunais aukstais karš" izskaidroti gan izmantotie paņēmieni, gan Eiropas vājās vietas, atklājot, kāpēc mēs esam bīstami tuvu zaudējumam — un kādā veidā tomēr vēl varam gūt uzvaru.

Edvards Lukass ir viens no pazīstamākajiem un pieredzes bagātākajiem rietumniekiem, kas raksta par Austrumeiropu, jau kopš 1986.gada un deviņdesmito gadu sākumā ilgāku laiku dzīvoja gan Tallinā, gan Viļņā. Viņa viedoklī ir vērts ieklausīties. Tas noteikti ietekmēs debates Eiropā un ASV par pareizo veidu, kā atbildēt uz Krievijas aizvien draudīgāko ārpolitiku [..]


“Kremlis lēnām, bet neatlaidīgi strādā, lai novērstu Eiropas energoresursu avotu daudzveidību, palielinātu savu svaru starptautiskajā enerģētikas tirgū, iegādātos Rietumu sadales tīklus un gāzes krātuves un, kas ir svarīgākais, izmantotu šos līdzekļus savas politiskās ietekmes vairošanai.”

Pauls Raudseps, Diena


“Būtiska lasāmviela ikvienam, kurš vēlas izprast mūsdienu Krieviju.”

Anne Aplbauma, grāmatas Gulags: padomju nometņu vēsture autore


“Grāmatā atklāti spēki, kas pavērš Krieviju pret demokrātisko pasauli [..] brīdinājums tiem, kuri labprātāk izlūko Krieviju tādu, par kādu tā izliekas, nevis patiesībā ir.”

Deivids Saters, grāmatas Laikmeta agonija autorsM


“Edvards Lūkass zina, ko raksta. Viņa pieredze bijušajā “ļaunuma impērijā” ir drošs pamats šim vēstījumam par jaunā aukstā kara sākumu. Mums atliek vien cerēt, ka šī grāmata, tāpat kā Vinstona Čērčila runa par “dzelzs priekškaru” 1946. gadā Fultonā, būs trauksmes zvans visai rietumu civilizācijai. Tā ir jāizlasa ikvienam – gan varas pārstāvjiem, gan visiem, kam rūp nākotne.”

Marts Lārs, bijušais Igaunijas premjerministrs


svars 580g
Lpp skaits 264
Iesējums Cietos vākos
Formāts 160x234
ISBN 13 978-9984-34-315-0
UDK 327(470)(091)Lu384
Izdots 2008-05-07


 

Grozs pagaidām
tukšs...


 
Realizācija TunT

Blaumaņa iela 16/18-2a, Rīga, LV 1011. Tālr.: 67283973. Fakss: 67282375. E-pasts: atena@atena.lv